ВОДОГОНУ БУТИ!

Дата: 03.09.2021 14:28

Забезпечення населення питною водою є необхідним для збереження здоров’я, поліпшення умов діяльності і підвищення рівня життя людей, оскільки у населених пунктах переважає надмірний спад рівня води у криницях, у обласній раді прийнято Програму «Питна вода Хмельниччини» на 2021-2022 роки.
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів обласного, місцевих бюджетів та державного бюджету у вигляді субвенцій місцевим бюджетам, за умови співфінансування.
В селі Клепачі проводяться капітальні роботи по будівництві зовнішньої мережі водопостачання.
Згідно обласної програми на проект «Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу с. Клепачі Шепетівського району Хмельницької області» з обласного бюджету виділено кошти іншої субвенції в сумі – 1945,0 тис. грн. за умови співфінансування з місцевого бюджету.
Завершити будівництво планується до кінця 2021 року.
Наступними населеними пунктами де проведуть водогін будуть с. Довжки та с. Великий Скнит.
У планах сільської ради розробка проектно-кошторисної документації на будівництво водогонів в усіх селах Ганнопільської громади.