ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ СЕСІЇ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 28.08.2021 13:31

Сьогодні, 28 серпня 2021року, під головуванням сільського голови Маргарити МЕДВЕДЮК в приміщенні Ганнопільської сільської бібліотеки, відбулось засідання чергової 8-ї сесії Ганнопільської сільської ради VІII скликання.

Засідання розпочалось з вручення пам’ятних медалей на честь 30-річчя Незалежності України та грамот Хмельницької обласної ради за багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, утвердження української державності, вагомий особистий внесок  у соціально – економічний розвиток Хмельниччини та з нагоди Дня Незалежності України голові сільськогосподарського фермерського господарства «Клепачі» Конончук Ніні Іванівні та голові фермерського господарства «Перлина Полісся» Несену Олегу Анатолійовичу.

На порядок денний було винесено 20 питань, які були детально опрацьовані попередньо на засіданнях постійних комісіях.

В результаті обговорення з усіх питань було ухвалені відповідні рішення. Згідно до чинного законодавства усі результати поіменного голосування депутатів будуть розміщені на офіційному веб-сайті Ганнопільської громади.