Подарунки від партії "Слуга Народу"
Дата: 25.08.2021 16:47
Кількість переглядів: 445
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04404941/2b473625815955ac590a4d88365147ad.jpg)
Напередодні Дня Незалежності України депутати політичної партії "Слуга Народу" відвідали учасників бойових дій Другої світової війни в Ганнопільській громаді , привітали зі святом та вручили подарунки від народного депутата України Олени КОПАНЧУК.
Люди радо зустрічали гостей та щиро дякували за проявлену увагу і турботу.
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04404941/8606960a04d33ea930feb0d7a4091868.jpg)