Відбувся конкурс на заміщення вакантної посади

Дата: 19.08.2021 14:31

Вчора, 18 серпня 2021 року, у відділі освіти, молоді, спорту, культури і туризму Ганнопільської сільської ради відбувся конкурс на заміщення вакантної посади

-директора Клепачівської гімназії Ганнопільської сільської ради Славутського району Хмельницької області;

-директора Ганнопільського навчально-виховного комплексу «дошкільний навчальний заклад-середня загальноосвітня школі І-ІІІ ступенів» Ганнопільської сільської ради Славутського району Хмельницької області.

У конкурсі взяв участь Максим Вікторович Власюк, кандидат на посаду директора Ганнопільського НВК та Закусило Наталія Миколаївна кандидат на посаду директора Клепачівської гімназії.

Конкурсний відбір здійснювався за результатами тестування на платформі Google форми – програмного забезпечення для адміністрування опитування (перевірки знань законодавства у сфері загальної середньої освіти), виконання ситуаційних завдань (визначення професійних компетентностей конкурсантів), презентації перспективного плану розвитку закладу та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії.

За результатами відкритого конкурсу члени комісії, серед яких були, дистанційно, й начальник управління Державної служби якості освіти в Хмельницькій області Валерій ОЛІЙНИК та начальник відділу з позапланових перевірок та взаємодії з органами місцевого самоврядування Тетяна ДУПЛЯК,  вирішили вважати конкурс таким, що відбувся і визначили переможців конкурсного відбору: на посаду директора Ганнопільського НВК – Максима Вікторовича Власюка та на посаду директора Клепачівської гімназії Закусило Наталію Миколаївну.

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню  освіту» передбачено призначення керівників державних і комунальних закладів  загальної середньої освіти за конкурсом терміном на 2 роки з можливістю продовжити на 4 роки, шляхом підписання трудового договору (контракту).