Дата: 16.08.2021 17:17

За участю працівників культури – вокального ансамблю «Джерело», 15 серпня в клубі села Хоросток відбувся святковий концерт «З Україною в серці» присвячений до Дня незалежності України.

У заході взяла участь секретар Ганнопільської сільської ради Наталія ТРАЧ, привітала мешканців Хоростка з  найбільшим національним святом – Днем незалежності України та побажала усім миру, злагоди, благополуччя, процвітання, оптимізму, сил, міцного здоров’я та натхненної праці заради кращого майбутнього!

У виконанні талановитих учасників свята глядачі отримали масу вражень від патріотичних пісень та віршів.

Хвилиною тиші вшанували пам’ять всіх тих, хто віддав своє життя заради спасіння України, заради миру на нашій землі.

Присутніх об’єднувала любов до батьківщини, тривога за її майбутнє та гордість за героїв-захисників.

Виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК  висловлюють щиру вдячність всім, хто причетний до організації та проведення урочистостей.