6 серпня 2021року в селі Ганнопіль відбулося відкриття меморіальної дошки видатної української письменниці та громадської діячки Лесі Українки з нагоди 150 річчя від дня народження.

Дата: 12.08.2021 12:17

Щоб у цей ювілейний рік Лесі Українки більше привернути увагу громадськості до творчості письменниці, актуалізувати її спадок, вшанувати пам’ять видатної українки.
На святі була присутня авторка меморіальної дошки – Нетішинська скульпторка, художниця, художник – винахідник, публіцист, лауреатка літературно – мистецької премії імені Лесі Українки Житомирського обласного відділення українського фонду культури Світлана Лелях Бегутова.
До відкриття меморіальної дошки запрошені голова Ганнопільської ОТГ Маргарита Медведюк, авторка меморіальної дошки – Світлана Лелях Бегутова, меценат – Олександр Степанюк, громадський діяч Микола Романчук.
В Ганнопільській сільській бібліотеці відбулася презентація книги «Величні сподвижниці України». Автор і головний редактор - Олександр Степанюк Редактор – упорядник - Світлана Лелях Бегутова. Наші гості на добру згадку подарували книги сільському голові Маргариті Медведюк, заступнику сільського голови Віктору Власюку та бібліотекарю Світлані Шахнюк. На завершення Маргарита Медведюк подякувала присутнім за їх неоціненний вклад у популяризацію творчості та подвижницької діяльності письменниці та громадської діячки Лесі Українки.