З Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!

Дата: 29.07.2021 08:23

Сьогодні Сили спеціальних операцій Збройних Сил України з гордістю відзначають своє професійне свято, започатковане як визнання вагомих заслуг у боротьбі за територіальну цілісність та незалежність нашої держави.

Ви стали гордістю української армії, а ваша вірність присязі є яскравим прикладом служіння Українському народові, який знає, що ви чесно, безстрашно та самовіддано виконуєте найважчі бойові завдання, постійно ризикуючи власним життям. Кожен з нас щиро вдячний вам за ратну службу та вагомий внесок у нашу спільну справу – захист України.

Пишаємося вашим професіоналізмом, мужністю та самовідданістю! Нехай високий рівень психологічної, фізичної та бойової підготовки, професіоналізм, незламний та непереможний бойовий дух, поєднання досвіду та любові до України і надалі допомагатимуть вам з честю вирішувати завдання захисту Батьківщини в будь-яких умовах. Щиро бажаю вам і вашим рідним миру, здоров’я, благополуччя, добробуту та злагоди.

Нехай Господь благословить вас і ваші родини!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.