Шановні бухгалтери! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Дата: 16.07.2021 09:18

Це професія найбільш точних і прагматичних людей у світі! Без яких не може обійтись мале, чи велике підприємство, установа, чи організація. Адже без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки.

Бухгалтер – це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості, тому хочеться побажати Вам терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше приємних сюрпризів, веселих зустрічей та радісних емоцій! Нехай Ваша професія радує гараздами, робота приносить задоволення та колеги цінують за важливість праці!

У святковий день прийміть слова вдячності за вашу нелегку працю. Бажаємо усім міцного здоров'я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів.
Нехай у ваших домівках завжди панують мир, любов, злагода та порозуміння.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.