8 липня в Україні святкують День родини

Дата: 08.07.2021 12:20

Впродовж усієї історії українська родина будувала своє життя в тісній єдності зі своїм народом. Саме у родинному середовищі формуються такі якості як повага до старших, милосердя, доброта, любов до батьків, родинна злагода, духовний потяг до рідного дому, до рідної культури і мови, традиції родинного виховання.

Щасливі та міцні родини – запорука збереження нашого роду, розвитку суспільства та держави. Українці споконвічно вирізнялися з-поміж інших народів шанобливим ставленням до родинних цінностей. Родина для кожного українця – це особливе середовище, в якому складаються умови інтелектуального, емоційного та творчого розвитку, формуються духовні та культурні цінності.

Саме зі своєї родини іде у світ людина і несе правду, чесність, віру, традиції і звички.

Щиро вітаємо усіх жителів Ганнопільської громади із Днем родини!

Бажаємо, щоб для кожного з нас родина була надійною фортецею, де завжди зрозуміють, підтримають і допоможуть.

Нехай щасливими і вдячними зростають діти! Бажаємо, щоб затишок, спокій, любов, достаток, взаємоповага та взаєморозуміння панували у ваших родинах! Бажаємо всім українським сім'ям мирного неба, міцного здоров’я, щасливої долі та непохитної твердості родинних стосунків!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.