Міжнародний день кооперації як загальне свято усіх кооперативів усього світу традиційно відзначається кожну першу суботу липня.

Дата: 02.07.2021 15:52

Кооперативний рух, відіграє важливу роль в економіці переважної більшості країн світу. В умовах політичних, економічних та соціальних перемін у нашій країні кооператори роблять вагомий внесок у забезпечення зайнятості населення, оптимального використання місцевих ресурсів та задоволення соціально-економічних і культурних потреб людей.

Шановні кооператори!

Своєю діяльністю ви ефективно сприяєте задоволенню потреб людей у якісних товарах і послугах, створюєте умови для підвищення добробуту населення.

У цей святковий день бажаємо всім міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпної енергії та творчого натхнення.

Хай здійснюються всі Ваші задуми та сподівання, а повсякденна невтомна праця Вам дарує задоволення і приносить щедрі плоди!

Нехай Ваша діяльність буде плідною і успішною у справі зміцнення та подальшого розвитку споживчої кооперації.

Зі святом Вас, шановні!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.