2 липня - День працівника Державної податкової служби України

Дата: 02.07.2021 08:41

Щиро вітаємо всіх податківців району з професійним святом - Днем працівника Державної податкової служби України. Ви суворо контролюєте поповнення державної скарбниці, і тим самим впливаєте на її розвиток і процвітання. Усі ваші дії спрямовані на збагачення державної скарбниці, зміцнення добробуту земляків. Крок за кроком наступати на тіньову економіку, домагатися стовідсоткової сплати податків, вибудовувати ділові партнерські стосунки з платниками – ваші найголовніші завдання, виконання яких і надалі забезпечуватиме суспільне визнання праці податківців. Саме тому ви робите все можливе й неможливе для того, щоб сплачувати податки було комфортно.

Дорогі податківці! Сьогодні ваше свято, дозвольте привітати вас і побажати всього найкращого.

Бажаємо Вам принциповості і відповідальності в повсякденній роботі. Нехай кожен день наповнює вас енергією оновлення, дарує оптимізм і наснагу. Вам і вашим родинам - міцного здоров'я, щастя, нових професійних досягнень та благополуччя.

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.