Сьогодні свій гарний 90 річний ювілей святкує жителька села Довжки – Олександра Сахонівна ПОНОЧОВНА.

Дата: 01.07.2021 14:47

За дорученням виконавчого комітету та голови Ганнопільської сільської ради Маргарити МЕДВЕДЮК, до ювілярки з подарунками завітали староста Довжківського старостинського округу Валентина БАБИЦЬКА, депутат Ганнопільської сільської ради Олена КРАВЧУК та директор СБК Валентина ДОБРИНЧУК.

Щирі побажання міцного здоров’я, сімейного затишку, Божого благословення, життєвого оптимізму та мирного неба над головою  були адресовані ювілярці.

Іменинниця була безмежно вдячна за проявлену їй увагу і турботу та  дякувала за вітання.

Все життя Олександра Сахонівна важко працювала в колгоспі, дала дорогу в життя п'ятьом дітям, має  онуків та правнуків.

Сьогодні бабуся проживає разом з чоловіком та отримує увагу і турботу від рідних та близьких їй людей.

Дійсно, життя — це найвища цінність, найкращий подарунок долі. Саме тому ми маємо цінувати кожну секунду, завжди вірити в краще та не забувати про людей, які прожили такий поважний вік.

Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, і кожен день дарує радість.

З ювілеєм!