Шановні мешканці Ганнопільської громади! Щиро вітаємо вас з нагоди державного свята – Дня Конституції України!

Дата: 25.06.2021 11:00

Конституція України – головний документ, який окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави, демократичні засади її розвитку. Непорушність конституційних прав та свобод громадян України – це ті фундаментальні цінності, які кращі сини та доньки нашої країни сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я. У цей святковий день зичимо вам міцного здоров’я, родинного тепла, мирного неба та нових досягнень у шляхетній справі – захисту життя людей та національних надбань нашої Держави. Зі щирого серця бажаємо вам міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, успіхів у праці та нових звершень. Нехай нас щиро єднає дух великої української історії та прекрасна віра у переможне, справедливе та гідне майбутнє! Зі святом! З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.