Шановні державні службовці! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем державної служби України!

Дата: 23.06.2021 08:19

Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за їхню клопітку роботу. Державні службовці не лише виконують свої обов’язки, а й несуть відповідальність за добробут та майбутнє свого народу! І роблять це за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям!

В цей день хочеться побажати Вам міцного здоров'я, успіхів і творчого натхнення у Вашій нелегкій та відповідальній роботі, плідних та нових здобутків у виконанні Вашого почесного і відповідального обов’язку на благо України та її народу, високої професійної майстерності, здійснення всіх найзаповітніших задумів.

Нехай Ваша щоденна робота викликає повагу і довіру громадян та колег. Бажаємо Вам здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень у роботі! А найголовніше, заслуженої шани та вдячності людей!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.