Щороку в третю неділю червня відзначається День медичного працівника.

Дата: 18.06.2021 14:23

З цієї нагоди, сьогодні, напередодні свята,  для урочистого вітання працівників медичної галузі, до Ганнопільської АЗП-СМ  завітав вокальний колектив «Джерело».

Під час заходу медичних працівників з професійним святом привітала перший заступник сільського голови Валентина ПОНОГОЙБО, та  висловила  слова  вдячності і  найкращі  побажання.

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, грамотами Ганнопільської сільської ради були відзначені: завідуюча Ганнопільської АЗП-СМ Тетяна ЛУКАЧИК, сестра медична Ганнопільської АЗП-СМ Ірина ГУПАЛЮК, фельдшер ФАП села Довжки Любов НІКОЛАЙЧУК, та водій ЕМД Валерій ХУТОРЯН.

Окрім приємних емоцій, відзнак та подарунків, для гарного настрою, вручили святковий торт.

Не порушуючи добру традицію, представники Ганнопільської сільської ради вшанували також 30 медиків-пенсіонерів громади з вітаннями і подарунками.

Тож, від усієї громади, щиро вітаємо наших шановних медичних працівників з прийдешнім святом, бажаємо  завжди високо тримати планку професійності, майстерності та честі професії.

Зі святом!

З Днем медичного працівника!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису