14 ЧЕРВНЯ — ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

Дата: 14.06.2021 08:29

Сьогодні забезпечення достатньої кількості безпечної крові можливе лише шляхом добровільного донорства. Саме тому у 2005 році Всесвітня асамблея охорони здоров’я запровадила спеціальний день, щоб висловити вдячність донорам і закликати людей активніше брати участь у донорському русі Безпечна кров життєво необхідна і для лікування, і для надання екстреної медичної допомоги. Кров використовується для продовження і покращення життя пацієнтів, які потерпають від смертельно небезпечних захворювань, проведення складних медичних і хірургічних процедур, допомагає врятувати життя матерів і новонароджених, поранених на фронті та тих, хто потрапив у надзвичайні ситуації. Тому кожен донор, який здає кров безоплатно, робить свій безцінний внесок у добру справу - порятунок людських життів. Сьогодні, у Всесвітній день донора, вітаємо всіх добровольців, і тих, хто хоча б раз здавав кров, і тих, хто продовжує цю добру традицію. Щира подяка вам за вашу чуйність і активну життєву позицію. Адже, стаючи донором, ви не залишаєтеся байдужими до чужої біди, допомагаєте у найважчий період життя людини, що викликає захоплення і повагу. Бажаємо вам міцного здоров’я на довгі роки, успіхів і удачі, благополуччя, сімейного тепла та особистого щастя, поваги і визнання пацієнтів, яким ви даруєте радість здорового життя! З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.