Шановні жителі громади! У цей сонячний день ми вітаємо вас з Вознесінням Господнім!

Дата: 10.06.2021 08:32

Вознесіння Ісуса Христа на небо відбулося через 40 днів після Воскресіння Господнього. В християнстві ця подія відзначається великим святом, яке завжди припадає у четвер 40-го дня по Христовому Воскресінні. Згідно з християнським вченням після воскресіння Христа через сорок днів Бог забрав його на Небо, хоч до цього Він ходив по землі.

Це свято спонукає кожного з нас замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця світлими почуттями віри, надії, щастя і добра.

З Вознесінням Господнім! Хай Бог береже нашу країну і кожну родину. Щастя, миру та благополуччя!

Дай нам, Боже, зростати у мудрості, пізнанні та у шані один до одного, щоб у суспільній злагоді творити добро. Бажаємо усім отримувати задоволення від кожного дня і не забувати дякувати Господу за кожну прожиту хвилину.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.