Мешканця колишнього Славутського району викрито на спробі підкупу працівника поліції

Дата: 03.06.2021 11:34

За процесуального керівництва Шепетівської окружної прокуратури з місцем дислокації у м.Славута задокументовано факт надання неправомірної вигоди працівнику поліції. Аби уникнути відповідальності за вирішення питання про повернення тимчасово вилученого автомобіля, який було поміщено на спеціальний майданчик для тимчасового зберігання затриманого автотранспорту ГУНП в Хмельницькій області за порушення митного законодавства, мешканець колишнього Славутського району вирішив підкупити тимчасово виконуючого обов’язки заступника начальника відділення поліції № 1 Шепетівського районного управління поліції ГУНП в Хмельницькій області. Вчора, 02 червня, після передачі правоохоронцю 10 тисяч гривень його затримано у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. На даний час в рамках досудового розслідування проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів, та вирішується питання щодо повідомлення викритій особі про підозру та обрання запобіжного заходу. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється СВ Шепетівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області.