День захисту дітей у навчальних та дошкільних закладах Ганнопільської громади

Дата: 02.06.2021 08:44

Сьогодні, 1 червня у всіх навчальних та дошкільних закладах Ганнопільської громади рухливо й розважливо пройшло святкування однієї з найдобріших і найзворушливіших подій – Дня захисту дітей. На діток чекали вітання, гостинці, музичні забави, рухливі ігри, аніматори, конкурси, призи та багато іншого. Атмосфера свята пронизана добротою і щирістю, яке пройшло весело та принесло задоволення усім учасникам. Це свято вкотре нагадало усім дорослим, що, без сумніву, діти потребують нашого піклування й любові щодня, а також про необхідність батьків і педагогів об’єднувати зусилля заради яскравого дитинства і достойного майбутнього маленьких громадян. Це добре розуміють наші спонсори: і словом, і ділом завжди приходять на допомогу нашим навчальним закладам. Не залишились осторонь від доброї справи і в цьому році: Олег НЕСЕН, Іван КОНОНЧУК, Анатолій ЦЕХМЕСТРУК, Іван ЛИСЮК, Валерій ПРУС, Сергій ГІЗУН, Руслан ТАРАСЮК, Валентина ЮХИМЕЦЬ, Сергій КОТИК, Олександр МЕЛЬНИК. Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею та бажаємо добробуту і тепла на Вашому життєвому шляху.