Дорогі діти! Шановні батьки!

Дата: 31.05.2021 16:35

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. У малечі повинно бути щасливе дитинство, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків. Шановні дорослі, зігріймо ласкою увагою і теплом свого серця наших дітей, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України. Вони наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими і відчували мамине тепло, ласку і батьківське міцне плече. Адже дитинство – це чудова пора сподівань та здійснення мрій. Зичимо вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, осяяних посмішок, впевненості у власних силах, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. Творіть, здобувайте нові знання, розвивайте свої здібності, досягайте успіхів і будьте гідними громадянами України. Попереду – літо, і попереду – все життя. Зі щирого серця бажаємо вам провести кожен день з користю, з цікавими пригодами, з вірними друзями! З Днем захисту дітей! З початком літа! З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської ТГ Маргарита МЕДВЕДЮК.