29 травня відзначається Міжнародний день миротворців ООН

Дата: 28.05.2021 10:24

Наш світ сповнений небезпек і загроз, основним джерелом яких найчастіше виступають самі люди, що його населяють. Війни, політичні конфлікти, терористичні акти - все це дестабілізує ситуацію на Землі. Але, на щастя, існує організація, яка безпосередньо займається питаннями відновлення і збереження миру і безпеки на планеті, а також у межах окремо взятого регіону. Ім'я їм - миротворці ООН. Професійне свято даних фахівців доводиться щорічно 29 травня. Це день пам'яті миротворців, які присвятили все своє життя боротьбі за мир і справедливість. Відноситься свято і до тих, хто продовжує виконувати свою місію з користю для суспільства. Міжнародний день миротворців ООН покликаний звернути увагу всіх і кожного на мужніх фахівців, їх відданість своїй справі, відповідальність і сумлінне виконання професійного обов'язку нерідко на шкоду власному здоров'ю та часу. Це свято є прекрасною можливістю віддати данину поваги миротворцям ООН, за те, що було зроблено ними у різних країнах для полегшення страждань та примирення ворожих сторін, минулим, майбутнім і сьогоденням.

Шановні миротворці, під час Вашої важкої служби у вкрай небезпечних умовах, Ви здобуваєте неоціненний досвід, який є надважливим у вирішальний період історії. Світ пам’ятає та шанує героїв, які віддали своє життя за ідеали мирного існування, виконуючи мандати миротворчих операцій ООН.

Висловлюємо щиру подяку усім миротворцям за неоціненний вклад у забезпечення миру в усьому світі.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту та нових звершень у благородній справі служіння миру!

Схиляємо голови перед подвигом тих, хто віддав своє життя заради майбутнього нового покоління.

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.