Шановні мешканці громади! 23 травня в Україні відзначають День героїв, присвячений славетним сторінкам національно-визвольної боротьби українців.

Дата: 22.05.2021 20:35

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України. Це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків  та є символом незборимості української нації.

Завдяки подвигу наших земляків - лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської доби, Cічових стрільців, вояків Армії УНР, воїнів УПА, а сьогодні – Героїв Небесної Сотні та бійців АТО – Україна здобула і відстоює омріяну Незалежність.

Висловлюємо свою щиру вдячність та пошану тим, хто без вагань поклав своє щире синівське серце до ніг Матері-України, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Пам’ятаймо: лише той народ вартий власної держави, який береже пам’ять про своїх синів і дочок, що віддали життя за свободу Вітчизни.

Шановні краяни!  Прийміть найщиріші вітання зі Святом Героїв!

Шануймо й пам'ятаймо наших Героїв, без яких не існувало б нас, нашого народу та української держави!

Тож хай на нашій рідній землі, панують мир і злагода. Зичимо добра кожній родині, а нашій державі – процвітання, сили й слави!

Слава Україні! Героям слава!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської ТГ Маргарита МЕДВЕДЮК.