Сьогодні привітали з 90-річчям ще одну ювілярку!

Дата: 22.05.2021 16:54

90 років - це мить в історичному масштабі, а для людини - це поважний ювілей та визначна життєва дата, подарована Богом для пізнання навколишнього світу, набуття мудрості, створення родини, виховання дітей та праці на благо людей.

Сьогодні, 22 травня свій 90 день народження відсвяткувала, ще одна жителька села Малий Скнит Ганна Микитівна ГРИГОРУК. У цей святковий день зі щирими побажаннями, вітаннями, подарунком та квітами до неї на гостину завітали староста Андрій БІЛЯКЕВИЧ та директор БК В’ячеслав КАЛЕНЮК.

Гості побажали ювілярці міцного здоров’я, Божого благословення, здійснення усього омріяного та задуманого, зустріти ще не одну квітучу весну та ще не один ювілей в колі найближчих та найрідніших з усмішкою, наснагою та оптимізмом.

Тож вітаємо Вас, шановна Ганна Микитівна, з ювілеєм! Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, щасливих подій і миттєвостей, радісних звісток і свят. Нехай усі Ваші дні наповнені будуть любов'ю рідних, приємними клопотами, прекрасним самопочуттям і оптимістичним настроєм!

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської ТГ Маргарита МЕДВЕДЮК.