Дорогі українці! Щиро вітаємо Вас зі святом національної єдності – Днем вишиванки!

Дата: 20.05.2021 10:05

Щорічно, у третій четвер травня, українці святкують День вишиванки.
День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Вишиванка — наша національна святиня. Саме вона символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Це наш національний оберіг!

Приємно, що з кожним роком все більше і більше людей долучається до цього свята, яке швидко розрослося до всеукраїнського рівня, а незабаром до нього почала долучатися українська діаспора, а також прихильники України.

Виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради вітає всіх українців із чудовим святом самобутньої, неповторної, барвистої української культури — з Днем вишиванки!

Бажаємо усім нам зміцнення української ідентичності заради процвітання країни, щоб вишиванка нашої долі завжди була встелена миром, родинним добробутом та щастям!

Нехай це чудове свято зітре кордони й об'єднає українців по всьому світу!

Слава Україні!