Шановні лікарі сімейної медицини! Щиро вітаємо Вас з нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря!

Дата: 19.05.2021 12:25

Лікар загальної практики сімейної медицини – це фахівець, до якого звертається кожен з нас, той, кому ми можемо довірити наше здоров’я. Саме сімейний лікар найбільш наближений до людини. Завдяки Вашій турботі та професійній майстерності, у людини з’являється віра та надія на одужання. Наразі сімейна медицина проходить час всесвітньої пандемії, тому саме відповідальність, фаховість та турбота сімейних лікарів забезпечують зміцнення здоров’я жителів району. Дозвольте висловити усім Вам безмежну вдячність за любов до обраної професії. Міцного Вам здоров'я, щастя, миру та спокою, тепла і розуміння від близьких, мудрості і терпіння, благополуччя у Ваших родинах, невичерпної енергії та людської пошани. З усього серця бажаємо вам подальших професійних здобутків. Нехай здійсняться всі Ваші задуми, а віра й оптимізм завжди залишаються з Вами! З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської сільської ради Маргарита МЕДВЕДЮК.