ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ!

Дата: 16.05.2021 16:15

У цей чудовий травневий день зі щирими вітаннями з нагоди 90-річчя, у гості до Лідії Сергіївни ГРИЧАНЮК, жительки села Малий Скнит,  завітали староста Андрій БІЛЯКЕВИЧ, директор БК В’ячеслав КАЛЕНЮК та бібліотекар Ірина МАРХАЙЧУК.

Від імені сільського голови та всієї громади гості вручили ювілярці подарунки та квіти, побажали міцного здоров’я, щастя, радості, наснаги і затишку в домі, благополуччя та ще довгих років життя.

Лідія Сергіївна разом з нині покійним чоловіком виховала четверо дітей. Працювала кухарем у шкільній їдальні. У святах і буднях, клопотах і турботах, радостях і смутку промайнуло 90 років її життя.

Тож вітаємо Вас, шановна, Лідія Сергіївна, з ювілеєм! Бажаємо, щоб душевне тепло і радість завжди були з Вами. Нехай здоров’я буде надійною опорою, підтримка і любов рідних, постійною і щирою. Нехай кожен день радує зустрічами та щасливими святами в колі дорогих людей. З ювілеєм Вас!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.