Шановні родини Ганнопільської громади!

Дата: 14.05.2021 14:33

Найдорожче, що є в житті – це сім’я! Спочатку та, в якій народжуєшся, а потім, яку створюєш, адже саме вона є для кожного з нас опорою, надійною фортецею, де ми завжди зможемо знайти душевний спокій, підтримку і розуміння. Материнство, батьківство, дитинство - цінності, навколо яких обертається життя.

15 травня в Україні та світі відзначають Міжнародний день сім’ї - свято, яке символізує родинне тепло, затишок, любов, повагу і прихильність рідних людей.

Шановні земляки! Напередодні Дня сім’ї, бажаємо вам бути завжди здоровими й щасливими, любіть і підтримуйте один одного — цим ви обов’язково зробите світ трішечки кращим! Нехай Ваші сім’ї завжди будуть для вас міцною скелею, захистом від негараздів і розрадою в неприємностях. Нехай ваше сімейне вогнище завжди горить і дарує тепло. Взаєморозуміння і підтримки, терпіння, сили, любові і непохитної твердості родинних стосунків.

Зі святом вас!

З повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.