Дорогі наші матері! Сердечно вітаємо Вас з одним з найтепліших і душевних свят року – Днем матері! У цей святковий день, милі, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і пошани!

Дата: 09.05.2021 00:16

Низько схиляємо перед Вами голови за вашу справді надзвичайно тяжку і відповідальну працю, за виховання майбутнього покоління.

Шановні Матері, хочемо щиро побажати міцного здоров’я, життєвої енергії, сили і терпіння у виконанні материнського обов’язку. Хай здоровими і люблячими будуть ваші діти, приносять Вам лише радість, Всевишній береже ваші родини від нещасть, хай панує у них мир і злагода! Бажаю Вам тепла домашнього вогнища, надійної чоловічої підтримки, здоров'я, любові та благополуччя! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Щастя, здоров'я, душевного спокою і любові!

Миру і злагоди у ваші оселі!

Зі щирою повагою, виконавчий комітет та голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК.