Сьогодні день тих, хто щодня самовіддано рятує наші життя – День працівників швидкої медичної допомоги.

Дата: 28.04.2021 10:54

Шановні працівники швидкої медичної допомоги, у надважкий час ви на цілодобовій сторожі людського життя!

Прийміть наші найщиріші вітання з професійним святом! Хай ваш високий професіоналізм, доброта, чуйність, відданість професії вселяє надію на впевненість у завтрашній день, дарує заслужену шану й авторитет!

Спасибі вам, за вашу благородну і потрібну роботу! Глибоко вдячні за витримку і вміння дарувати людям надію та радість життя! Бажаємо спокійних робочих змін, міцного здоров’я! Аби це свято пройшло для вас у тихій атмосфері, без прикрих ситуацій. Ну і, звичайно ж, здійснення бажань, мрій, планів на майбутнє, здоров'я вам та вашим рідним, благополуччя й миру!

З повагою, виконавчий комітет Ганнопільської громади.