У цей день від усієї громади зі словами глибокої шани та вдячності за мужність й порятунок людства від атомної катастрофи до ліквідаторів завітали представники сільської ради, та вручили квіти і цінні подарунки.

Дата: 26.04.2021 16:49

Сьогодні ми згадуємо «мирний атом», що спричинив стільки горя, та героїчні вчинки тих, хто його приборкав. У цей день від усієї громади, зі словами глибокої шани та вдячності за мужність й порятунок людства від атомної катастрофи до ліквідаторів завітали представники сільської ради, та вручили квіти і цінні подарунки. Низько вклоняємось усім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які 35 років тому, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду, тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції і зробив вагомий внесок у справу подолання наслідків Чорнобильської катастрофи. Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!