Відбулося засідання v сесії Ганнопільської сільської ради

Дата: 09.04.2021 16:12

8 квітня, у ході підготовки до v сесії, відбулося засідання усіх чотирьох постійних комісій Ганнопільської сільської ради VIII скликання. Під час засідань членами постійних комісій було опрацьовано 23 питання. Детально розглянули цілий ряд земельних питань, обговорили звіт сільського голови та виконання бюджету за 2020 рік та інше. Члени комісії підтримали проєкти рішень зі змінами та доповненнями та рекомендували питання до розгляду на сесії Ганнопільської сільської ради. Сьогодні, 9 квітня, під головуванням голови громади Маргарити МЕДВЕДЮК, відбулося засідання v сесії Ганнопільської сільської ради 8-го скликання. На яке прибули та зареєструвалися 14 із 21 депутатів. На розгляд сесії було винесено питання, які відповідно до Регламенту сільської ради попередньо розглядалися на засіданнях постійних депутатських комісій. Після затвердження порядку денного, депутати перейшли до розгляду питань та прийняття відповідних рішень. Окрім того, затвердили Положення про проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти та Програму ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з нещасними випадками з людьми на воді на 2021 рік.