ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!

Дата: 25.03.2021 12:34

Ви стоїте на захисті національних інтересів України, спокою і безпеки кожного громадянина. Сьогодні, з нагоди професійного свята висловлюємо вам вдячність за сумлінне й самовіддане виконання вашого конституційного обов’язку, значний внесок у зміцнення національної безпеки, захист політичних, економічних і військових інтересів держави. Бажаємо бути зразком гідності й відданості своєму народові й надалі з честю виконувати покладені на вас обов’язки з дотриманням принципів законності та справедливості, забезпечуючи територіальну цілісність і суверенітет України. Від щирого серця бажаємо вам і вашим родинам злагоди і міцного здоров’я, щастя і добробуту, невичерпної енергії та нових звершень на благо України. З повагою, виконавчий комітет та голова громади Маргарита МЕДВЕДЮК.