Щоденно стрімко зростає кількість нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

Дата: 23.03.2021 14:38

За інформацією КП «СЛАВУТСЬКИЙ ЦПМСД» станом на 9.30 23.03.2021 в Ганнопільській громаді за добу зареєстровано 2 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 (с. Ганнопіль та Великий Скнит). Пам’ятайте! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил: • мийте руки теплою водою із милом (мінімум 20 с) чи обробляйте їх антисептиком із вмістом спирту не менше 60%; • уникайте близького контакту з людьми із симптомами ГРВІ (мінімальна дистанція – 1,5 м); • не торкайтеся обличчя, зокрема очей, носа і рота; • термічно обробляйте продукти; • у разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого сімейного лікаря. Бережіть себе та своїх близьких!