16 БЕРЕЗНЯ СВІЙ СЛАВНИЙ 90-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ ВІДЗНАЧАЄ ЖИТЕЛЬКА СЕЛА ГЛИННИКИ – НІНА МАКАРІВНА СВІДЗІНСЬКА.

Дата: 16.03.2021 15:54

Ніна Макарівна, разом із чоловіком, нині покійним, створили сім’ю та зростили троє дітей – двох доньок та сина. Добра, щира, чуйна жінка, прекрасна господиня, з теплотою згадує свого чоловіка Івана Віталійовича, із яким прожили у щасливому шлюбі. Має онуків і дочекалася правнуків. Голова Ганнопільської ТГ Маргарита МЕДВЕДЮК разом з спеціалістами соціальної допомоги Ганнопільської сільської ради Валентиною ВОЙТЮК та Світланою ГУРАНСЬКОЮ завітали привітати ювілярку з такою знаменною датою. Шановна Ніна Макарівна! 90 років – це особлива дата! Бажаємо Вам здоров’я, сил, бадьорості душі, надії, любові, світлої радості та частих моментів відради для серця. Нехай рідні будуть частими гостями на порозі, хай у вашому домі буде мир, достаток і затишок. Здоров’я Вам, благополуччя та достатку в родині, підтримки та взаєморозуміння з близькими. Многая літа Вам!