Привітання голови Ганнопільської територіальної громади з 8 Березня.

Дата: 09.03.2021 08:45

Шановні жінки! Прийміть найщиріші вітання з чудовим весняним святом – Міжнародним жіночим днем! Це свято є символом усього, що є у світі найсвітлішого – добра, кохання, радості та тепла. Адже жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Саме Ви оточуєте близьких людей любов’ю й увагою, і, попри численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради Вас, в ім’я Вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи. У це прекрасне свято з усього серця бажаю Вам любові, добра, успіхів. Нехай там, де Ви з’являєтеся, розцвітають посмішки і чуються компліменти. Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого плеча, квітів – ніжних та духмяних! З повагою, голова Ганнопільської ТГ Маргарита МЕДВЕДЮК.