26 лютого — День кримського спротиву російській окупації

Дата: 26.02.2021 10:46

Тисячі кримських татар і проукраїнських активістів 7 років тому вийшли на вулиці Сімферополя на підтримку територіальної цілісності України та проти проведення позачергової сесії Верховної Ради Автономної Республіки Крим. Беручи участь у виступах проти сепаратизму, двоє людей загинули, декілька зазнали поранень. Це були перші жертви російсько-української війни. Міжнародні організації засудили дії Росії, а анексію Криму визнали незаконною. Країни Заходу ввели низку економічних санкцій. Крим був украдений Росією силовим шляхом. Його анексія ? перший прецедент в історії Європи з часів Другої світової війни. Тільки об’єднавши всі зусилля, Україна зможе повернути півострів. Крим – це батьківщина українців і кримськотатарського народу, які по праву є господарями своєї землі. Крим – це Україна!