ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "УЧИТЕЛЬ РОКУ”

Дата: 25.02.2021 10:11

23 лютого 2021року - перший день другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література» (дистанційно). Освіту Ганнопільської ОТГ представляє учителька української мови та літератури Киликиївського НВК МЕЛЬНИК Людмила Миколаївна. Журі оцінювало знання предмета, методичну компетентність, науковість, творчий підхід; спрямованість на формування цілісності знань, предметних та ключових компетентностей, цінностей і ставлень; реалізацію наскрізних змістових ліній, результативність та практичну доцільність використаних методів і засобів, професійні якості вчителя. Цього ж дня було підведено підсумки першого дня даного конкурсу ,вітаємо Людмилу Миколаївну з третім результатом у рейтинговій таблиці(19 учасників)! Далі для найуспішніших учасників, які посіли перших п?ять місць у рейтингових списках триватиме фінальний етап. Ганнопільська громада бажає успіхів у наступних випробуваннях!