МАТІР-ГЕРОЇНЮ ІЗ ГАННОПІЛЬСЬКОЇ ОТГ ПРИВІТАЛИ ІЗ 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ

Дата: 23.02.2021 08:37

17 лютого 2021 року свій 90-річний ювілей відсвяткувала жителька нашої громади Ганна Григорівна СМОЛІЙ (с. Хоросток). Такий ювілей — дуже важлива подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Все життя Ганна Григорівна пропрацювала в колгоспі. Разом із чоловіком виховали п'ятьох дітей та дочекалась онуків. На жаль чоловік вже помер, немає вже і двох синів. Але негаразди загартували в ній дух непохитної жінки, яка на своєму шляху пережила безліч як тяжких, так і щасливих моментів. Життєвий шлях іменинниці був тернистим. Довелося пережити голодомор 1932-1933 років, Другу світову війну 1941-1945 років. І за це Господь подарував їй довголіття. Проте не дивлячись на всі життєві виклики, ювілярка зберегла у своїй душі доброту і любов. З цією поважною датою Ганну Григорівну привітали голова громади Маргарита МЕДВЕДЮК, спеціалісти відділу соціальної допомоги Светлана Гуранська та Валентина ВОЙТЮК. Побажали, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди діти, онуки радували своєю турботою та увагою. В знак пошани ювілярці подарували торт та теплий подарунок.