ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РІДНОГО КРАЮ! 21 ЛЮТОГО МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Дата: 22.02.2021 08:26

Мова – одна із найважливіших ознак нації, саме вона підтримує національну самосвідомість, любов до рідної землі та повагу до себе. Наше ставлення до рідної мови формує ставлення світової спільноти до нас, як до нації. Від нас залежить, якими побачить українців світ. Зберігати і розвивати рідну мову – це будувати незалежну, справді вільну країну, виховувати гідних представників свого народу і пишатися своєю Батьківщиною. Бажаємо всім утверджувати рідну мову, щоб цей нетлінний скарб служив єднанням між поколіннями, возвеличував Україну та українців. Нехай материнське слово буде для усіх нас оберегом. Любімо українську мову, плекаймо її! Дорога громадо! Зичемо вам щастя, добра, нових здобутків в ім’я України! Слава Україні! Героям слава!