ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! 20 лютого – День пам’яті Героїв Небесної Сотні – людей, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу Вітчизни.

Дата: 19.02.2021 10:16

За весь час протистоянь Майдан став не просто столицею держави, а її серцем і душею. Він об’єднав десятки тисяч українців із різних областей, районів, які пліч-о-пліч боролися за єдність, незалежність і справедливість. Рівність і братерство – основна рушійна сила, яка підкорила Україну та весь світ. Їх об’єднала українська земля та бажання жити у вільній країні. Тоді вони не знали, що беззбройними вступають в один з перших боїв за незалежність. Так на Майдані з’явилась ще одна сотня – Небесна. Тоді ми й гадки не мали, що кращим дочкам і синам України ще не раз доведеться ставати до бою. А війна, яка триватиме не один рік, забере на небеса ще не одну сотню героїв. Кожного з нас змінила Революція Гідності. Відродила надію на те, що мрія жити у вільній, демократичній, європейській державі стане реальністю. Навчила бути небайдужими, брати на себе відповідальність і стояти за Україну до останнього подиху. Будуючи нову державу, ми не маємо забути, за що загинула Небесна Сотня. Для нас є святим обов’язком вшанувати Героїв! Схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто ціною власного життя відстояв наше життя, щасливе завтра Української Держави! Слава Українському народові! Вічна слава Героям!