СЬОГОДНІ 17 ЛЮТОГО У ВСЬОМУ СВІТІ ВІДЗНАЧАЮТЬ ДЕНЬ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ

Дата: 17.02.2021 16:50

З кожним роком це свято набуває все більшої популярності та заохочує всіх робити спонтанні добрі справи. У більшості культур вважається, що доброта — це акт виявлення турботи про інших, близьких та незнайомих людей без очікування на те ж саме у відповідь. Добрі справи у вигляді волонтерства також допомагають залишатися соціально активними та долати самотність. Це можна зробити уже зараз — порадувати інших людей і допомогти їм відчути себе щасливішими. Посміхніться незнайомцю на зупинці, подякуйте водієві громадського транспорту за безпечну поїздку чи напишіть лист підтримки чи висловлення вдячності тому, хто опинився у скрутній ситуації. Ви також можете долучитися до волонтерської організації, що допомагає військовим, пригостити бездомного гарячим чаєм чи оплатити продукти бабусі чи дідусеві, що стоять з вами поруч на касі, зателефонувати самотньому родичеві, з яким ви давно не спілкувалися, або сказати близькій людині наскільки важливою вона для вас є. Спонтанні добрі вчинки можна робити не лише сьогодні, а усі 365 днів на рік. Проявіть фантазію і не соромтеся робити світ кращим.