ПРИЙМІТЬ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ДНЯ ВШАНУВАННЯ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2021 10:21

Щорічно 15 лютого відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена виведенню радянських військ з Афганістану у 1989 році, яка свідчить про глибоку повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні роки нести нелегку службу в гарячих точках світу, де виконання військового обов’язку стало подвигом. Ми віддаємо данину поваги мужності та героїзму воїнів, які пройшли через горнило чужої війни, та їхніх побратимів, що виконували непросту місію миротворців у більш як двадцяти країнах світу, чим заслужили визнання і вдячність не лише своїх співвітчизників, а й інших народів. Ризикуючи найдорожчим – своїм життям, воїни-інтернаціоналісти з честю виконали присягу, дану Батьківщині, і стали гідним прикладом людської відданості, героїзму та мужності. Вони знають справжню ціну війни і миру та усвідомлюють власну відповідальність за долю прийдешніх поколінь. Вони стали взірцем патріотичного служіння Україні під час Революції Гідності, мужності і героїзму під час бойових дій на Сході країни. В глибокій шанобі схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто загинув. Дякуємо тим, хто живе поруч з нами. Низький уклін вам, миротворці! Хай затишок, добро й пошана оточують супроводжують вас! Наснаги, щастя, радості, успіхів у праці на благо родини, Ганнопільської громади та рідної України!