З ДНЕМ ЗАКОХАНИХ!

Дата: 15.02.2021 08:48

14 лютого у багатьох країнах світу відзначають День святого Валентина або День усіх закоханих. Це одне з наймолодших свят у нашій країні, яке відзначають з початку 90-х років. Символом дня Валентина вважають червоні троянди та валентинки, які символізують любов та пристрасть усіх закоханих. Шановна громадо! У це чудове романтичне свято, коли крізь морозну зиму вже чутний боязкий подих весни, коли для любові, напередодні відлиги, пробуджуються серця, хочу привітати вас самими теплими та щирими словами з Днем Святого Валентина! Нехай у вашій душі розквітнуть перші весняні квіти, даючи дорогу новим чи старим, але головне - великим, світлим, чистим почуттям. Бажаємо вам не тільки в свято, але і щодня отримувати знаки уваги й любові, кохати і бути коханими! Нехай серед святкових валентинок обов'язково буде та сама, від єдиної, коханої і головної в житті людини, і нехай все складеться! Бережіть один одного та будьте щасливі в любові!