ВШАНУВАЛИ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ АТО ЮРІЯ КОВАЛЬЧУКА.

Дата: 01.02.2021 08:58

Фото без опису    31 січня минає шість років з дня загибелі нашого земляка в зоні АТО. Юрій Ковальчук – Герой України, один з її найкращих синів, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину та народ в неоголошеній війні. Представники Ганнопільської громади, вчителі, працівники культури вшанували пам’ять хвилиною мовчання та поклали квіти біля могили Героя. Наші земляки гідні щоби їх пам'ятали в рідному краї. Допоки люди пам’ятатимуть про своїх захисників, шануватимуть та берегтимуть спогади, доти Україна буде сильною. Адже лише усвідомивши їхню відвагу та патріотизм, можна зрозуміти, що це найкращі та найхоробріші із людей України. А ми повинні зробити все, щоб їх велика жертва не стала даремною. Вічна пам'ять та слава героям, що полягли за волю нашої неньки України Слава Героям! Герої не вмирають!