У ВСЬОМУ СВІТІ 27 СІЧНЯ ВШАНОВУЮТЬ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 26.01.2021 15:55

Фото без опису Не буває трагедії великої чи малої, не буває трагедії своєї та чужої… Трагедія, яка стається у масштабах цілого народу, це трагедія, яка не має виміру, яка кличе до пам’яті та свідомості кожної людини. На території окупованої України жертвами Голокосту стали понад 1,5 млн. осіб і це завдало непоправної шкоди єврейському народові. У сучасному суспільстві не повинно бути місця для будь-яких проявів тоталітаризму, ненависті, зверхності, ксенофобії та расизму. І кожен із нас повинен робити все, щоб одвічні людські цінності – мир, добро та любов до ближнього – панували на рідній землі! У цей пам’ятний день висловлюємо співчуття рідним та близьким усіх загиблих від рук нацистів у роки Другої світової війни, які назавжди залишаться у серцях нащадків. Вічна їм пам’ять.