У пішоходів мають бути світловідбивальні елементи в темну пору доби

Дата: 26.01.2021 12:45

Фото без опису Кабінет Міністрів України постановою №1105 вніс зміни до правил дорожнього руху. Зокрема, у пішоходів тепер є кілька нових обов’язків. Визначено, що у темний час доби та в умовах недостатньої видимості пішоходи повинні вжити заходів для того, щоб чітко виділити себе на проїжджій частині чи узбіччі, мають використовувати світловідбиваючі елементи або бути в одязі, який має такі елементи. Це можуть бути браслети, наліпки, пояс, жилет – будь-що, що можна причепити до свого одягу чи сумки з катафотами чи світловідбивальними елементами. Якщо у людини на одязі є світлоповертаючий елемент, то можливість аварії зменшується у 6-8 разів. Отож, виконавчий комітет Ганнопільської сільської ради закликає громадян бути обережними під час пересування на проїжджій частині чи узбіччі.