Привітали зі Старим Новим роком

Дата: 14.01.2021 15:49

Фото без опису Чудові вітання та дзвінкі колядки лунали сьогодні у приміщенні Ганнопільської сільської ради. Організували таку коляду працівники культури. Гості з гарним настроєм зіграли веселе дійство з піснями-колядками, жартами. Вони виспівували засіванки на врожай, мир, добробут, удачу та щастя. Присутні вітали щедрувальників оплесками, подякували гостям за щирі привітання та наголосили, що за народними повір’ями те, що побажають колядники та щедрувальники обов’язково здійсниться у Новому році. Дякуємо співочому колективу за теплу атмосферу і світлі побажання на цей рік. Хай у Вас і Нас все буде ГАРАЗД! Прийміть найщиріші вітання зі Старим Новим роком та днем Святого Василя! Нехай ці свята принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир і достаток!