ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Дата: 14.01.2021 08:38

Фото без описуЗа повідомленням Хмельницького обласного центру з гідрометеорології, внаслідок вторгнення холодних арктичних повітряних мас, 15-18 січня на Хмельниччині очікується значне зниження температури повітря: 15 січня протягом доби до 9-14 морозу 16-18 січня подальше зниження температури вночі до 15-20, вдень до 11-16° морозу. Середньобова температура повітря знизиться в середньому на 8-13 градусів в порівнянні з сьогоднішнім днем. Такі погодні умови в поєднанні з невеликим сніговим покривом, (очікується переважно невеликий сніг), можуть призвести до пошкодження озимих культур, молодих плодових дерев, а також негативно вплинути на роботу об'єктів соціальної інфраструктури. Тож одягайтеся тепліше та бережіть себе!