Шановні працівники архівних установ району!

Дата: 23.12.2020 16:21

Фото без опису 24 грудня Україна відзначає День працівників архівних установ. Останнє професійне свято року. У кожному органі державної влади, місцевого самоврядування, в установі, підприємстві та організації працює архів, архівний підрозділ або посадова особа, яка відповідає за облік і зберігання архівних документів та використання відомостей, що в них містяться. За кожним із документів - доля людей, історія родин, землі, споруд, вулиць, що стане підґрунтям у складанні літопису нашого рідного краю, родоводу його мешканців. Вітаємо всіх, хто присвятив своє життя збереженню документальної пам’яті нашої країни, з Днем працівників архівних установ. Сердечно бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди вам і вашим родинам. Успіхів і натхнення вам у відповідальній і благородній справі. Нехай ваша праця завжди буде плідною та дарує задоволення. Бажаємо вам душевної рівноваги та впевненості в майбутньому.