Шановні енергетики!

Дата: 23.12.2020 11:15

Фото без описуВід щирого серця вітаюємо усіх причетних до енергетичної галузі з професійним святом! Від Вас усіх, від організованої, чіткої роботи кожного учасника енергетичного процесу залежить надійне забезпечення електричною енергією наших споживачів, а відтак – розвиток економіки та повноцінне життя нашого суспільства. Ваша професія пов’язана з постійним ризиком, часто несе особливу небезпеку, вимагає пильності, великих знань й високих професійних навичок. Бажаю всім працівникам енергетичної галузі безаварійної роботи, стабільної частоти в електромережах, невичерпної життєвої наснаги та нових трудових здобутків. Нехай завжди Вам світить родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги і любові! З повагою голова Ганнопільської громади Маргарита МЕДВЕДЮК та виконавчий комітет.